Умови прокату

Вікові обмеження

Є лише 2 вікові обмеження:

клієнт має бути старше 21 року;
стаж водія повинен становити мінімум 2 роки.
Якщо водій відповідає цим вимогам, компанія може запропонувати збільшення суми застави.

Перелік необхідних документів

Для оренди автомобіля громадянину України знадобиться паспорт та посвідчення водія з правом керування транспортним засобом відповідної категорії.

Для укладення договору оренди іноземець повинен надати національний паспорт та міжнародні права або посвідчення водія, в якому ім’я та прізвище зазначені латиницею.

Способи оплати

Для зручності клієнтів ми пропонуємо різні способи оплати, в тому числі і за безготівковим розрахунком з ПДВ, або пластиковою карткою. Оплата також може здійснюватися готівкою та банківським переказом.

Плата за оренду автомобіля провадиться до початку поїздки. Клієнт попередньо сплачує повний термін оренди. За бажання продовжити оренду також необхідно зробити передоплату. У разі повернення автомобіля за кілька днів до кінця терміну оренди здійснюється перерахунок оплати за фактичним часом використання автомобіля.

Застава

Разом з оплатою оренди клієнт зобов’язаний внести депозит за автомобіль. Він може бути внесений готівкою або за допомогою банківської картки. Зверніть увагу, що гроші з картки не знімаються, а лише блокуються. Після закінчення терміну оренди та за відсутності порушень договору клієнт отримує всю суму застави назад. Розмір застави залежить від класу автомобіля.

Клієнт також може скористатися послугою оренди БЕЗ ЗАСТАВИ, але її вартість буде дещо вищою.